Galadriel

-----kosmetický a kadeřnický salón-----


ICE MASK

ICE MASK - Lifting bez skalpelu

Lifting bez skalpelu

exkluzivita pro Kladno pouze v našem salónu

ICE MASK, špičkový švýcarský kosmetický výrobek, je díky svým vlastnostem hojně používána mnohými předními světovými klinikami a kosmetickými salóny k účinné léčbě i pro své tajemství krásy. Tato unikátní a exkluzivní maska, dodá pleti během 10ti minut ztracenou vitalitu, pružnost. Výsledek je okamžitě viditelný - vyhlazená, jemná a zářivá pleť!

Anti-aging maska

Anti-Aging medicína je moderní lékařský obor, který se zabývá zpomalením procesů stárnutí a komplexním preventivním screeningem výskytu možných onemocnění a jejich efektivnímu předcházení.

ICE MASK je špičková expresní anti-aging maska, jejíž efekt uvidíte již za 10 minut.

Tento americko-švýcarský produkt byl pro svoji praktičnost a efektivitu vyznamenán Zlatou medailí za nejlepší inovativní produkt na Mezinárodním kosmetickém veletrhu Intercharme.

Ice masku přednostně používají přední světové dermatologické kliniky k rychlému uklidnění pokožky neinvazivní metodou po laserovém ošetření či menší plastické operaci. Výrazně snižuje bolestivost, otoky, svědění a zarudnutí. Významně přispívá k procesu hojení kůže a pojiva.

Ice Mask - proces aplikace

Účinky Ice masky na pleť:

  • vyhladí vznikající vrásky
  • omlazující efekt
  • vypne ochablé kontury obličeje = zřetelný liftingový efekt!
  • zvýší hydrataci pokožky až o 500 %
  • překvapivě rozjasní a zjemní pleť
  • zredukuje tvorbu kožního mazu
  • možnost použití i na make-up
  • žádné náročné smývání z obličeje

ICE MASK v televizi

Úspěch a účinek ICE MASK můžete sami shlédnout v archivu televizního vysílání.

Česká televize si vybrala ICE MASK do pořadu SAMA DOMA ČT 1 v pondělí 20. 4. 2009 (zde můžete shlédnout tento díl přes Internet)

Televize PRIMA má ICE MASK v projektu s LIBOREM ŠULOU "NAHÁ JSI KRÁSNÁ" v úterý 21. 4. 2009 (odkaz do archivu přidáme později)


Salón Galadriel - ...půvab a vznešenost nemusí být jen výsadou elfů...